500 українців з іноземної компанії «Ring» звинувачують у підгляданні за американцями

Працівникам київського офісу американської компанії Ring надали приватні дані тисяч клієнтів з усього світу, зокрема з США, які про це не знали.

Про це пише Економічна правда з посиланням на іноземну пресу. 

За інформацією ЗМІ, з 2016 року Ring надала українській групі дослідників та розробників практично вільний доступ до папки у хмарі Amazon S3, що містить кожне відео, створене камерою Ring у всьому світі.

Компанія Ring була заснована американським стартапером Джеймом Сіміноффом з Південної Каліфорнії у 2011 році. Головним продуктом компанії став розумний дзвінок, завдяки яким нейронна мережа вираховує по обличчю відвідувачів помешкань, коли ті стоять на порозі.

Згідно з задумом, дзвінок мав сприяти зменшенню кількості крадіжок. Однак, як виявилось, розумна система не змогла впоратися з розшифруванням облич, тому позначала усі рухомі об’єкти на вулиці.

Після цього в компанію почали надходити скарги, оскільки по виявленню підозрілих об’єктів власникам осель надходили сигнали тривоги.

Відтак нейронну мережу почали тренувати спеціально найняті працівники. Зокрема – з Києва, де американці відкрили свій офіс, хоч про це офіційно не зазначили.

Як пише Економічна правда, процес цей триває вже кілька років. Для того, щоб розпізнати об’єкти та вирішити проблеми з розпізнаванням, кожному де-шифрувальнику надходили усі відеозаписи з розумного дзвінка.

Однак, як зауважують міжнародні журналісти, не всі клієнти знали, що їхню персональну інформацію використовують. А деякі з господарів дзвінків вважали, що нейронна мережа працює без втручання людей.

У поле підозр потрапили працівники і київського офісу. Представники центрального офісу запевнили, що оброблювали інформацію тільки тих клієнтів, які погодилися на це паперово.

Також підтвердили, що нейронній мережі розпізнавати об’єкти допомагають люди.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *