Через Порошенка форум видавців у Львові відкриватимуть двічі

Спеціально для президента Петра Порошенка чиновники Львівської облдержадміністрації провели додаткове урочисте відкриття львівського 25 Book Forum.

Про це повідомляє Zaxid.net.

«Організатори львівського 25 Book Forum погодились на проведення двох церемоній урочистого відкриття наймасштабнішого книжкового фестивалю України через візит президента. Фактично церемонію спеціально для президента терміново організували чиновники Львівської ОДА, оскільки організатори форуму ще за кілька тижнів запланували урочисте відкриття на кілька годин пізніше», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, на офіційному сайті форуму йдеться, що організатори запланували урочисте відкриття на 19 годину 19 вересня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери і балету.

У програмі події також вказано,  що на відкритті будуть присутні високі державні посадовці.

Проте у ЗМІ повідомляють, що у зв’язку з візитом президента відкриття відбудеться двічі.

Зокрема, Порошенко мав приїхати на форум у Львові у середу о 13:00, але запізнився майже на годину, тому відкриття за його участю почалося близько 13:55.

При цьому вечірню церемонію відкриття о 19:00 не скасовували.

Прес-секретар книжкового форуму Марія Кравченко підтвердила ЗМІ, що ще одне офіційне відкриття відбудеться ввечері, як і планувалось.

Як повідомлялося раніше, 15 вересня в Лісниках під Києвом в елітному кінному клубі Equides відбувся фестиваль Roshen Music Fest, присвячений 22-річчю корпорації Roshen, яка належить президенту Петру Порошенку. На корпоратив, проведений для менеджерів корпорації з України та зарубіжжя, запросили зірку української сцени Монатика, світову знаменитість співачку LP, і італійського виконавця в стилі соул Маріо Біонді.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини