Де в Києві можна відсвяткувати День молоді

Основні заходи відбудуться на ВДНГ

У неділю, 30 червня, в Україні відзначають День молоді. Це свято не має фіксованої дати, оскільки щорічно відзначається в останню неділю червня. В Україні до молоді відносять громадян у віці від 18 до 35 років, а це близько 22% населення країни.

В Києві в цей день ви можете відвідати фестиваль крафтових напоїв NALIVKA Craft Beverage Festival, який пройде з 28 по 30 червня на ВДНГ. Організатори обіцяють відвідувачам «полуничний вікенд» з дегустацією наливок. Планується також розважальна і навчальна частина: лекції, майстер-класи та різноманітні активності.

Крім того, з 28 по 30 червня на ВДНГ пройде Circus Night Market Кураж Базар. Відвідувачам обіцяють циркову виставу з гімнастами, жонглерами і клоунами, величезні декорації, а також концерт електронників GusGus та інших музикантів.

А на «Співочому полі» відбудеться «Пікнік», який називають самим смачним фестивалем літа, і підкреслюють, що відзначати там будуть відразу два свята: День Конституції і День молоді. Гостей фестивалю, який відбудеться з 28 по 30 червня, годуватимуть стравами на грилі і мангалі за традиційними рецептами різноманітних кухонь світу, а також поїти авторськими напоями. За музичну складову будуть відповідати кавер-бенди і зіркові гості на сцені. Крім того, анонсована дитяча зона, конкурси та майстер-класи.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини