Фанати Карпат спалили російський прапор на матчі проти Арсенал-Київ

Вибори, організовані терористичними угрупованнями «ДНР» та «ЛНР» — привід для Росії ввести свої війська на територію України. В цьому переконані деякі комбати добровольчих батальйонів.

Командир добровольчого батальйону «Миротворець»Андрій Тетерук чи не єдиний з командирів, хто впевнений — Путін не наважиться вводити війська вглиб України. Радить на інформаційні викиди про 200 танків, котрі ввійшли в Україну, не вестися та зберігати спокій.

В Україні достатньо сил і ресурсів аби протистояти,
— переконує командир батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза.

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко теж не виключає просування російських військ вглиб країни. Він вважає, що Україна не зовсім готова зустріти непроханих гостей.

Зараз спостерігається концентрація російських військ в районі Бердянська, де, по суті, відкриваються можливості прорватися і з’єднатись через сушу з територією Криму. Слабкі позиції і з боку Запоріжжя. Там потрібно негайно почати будувати фортифікаційні споруди,
— каже Семенченко.

Американські військові експерти, зокрема Філіп Карбер, професор Джорджтаунського університету, прогнозує, що російські війська почнуть вторгнення в Україну навесні 2015 року. Він зазначає, зараз дуже уразливими залишаються ділянки кордону з Росією на кордоні Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

За цей час Росія краще підготується, до того ж — навесні воювати зручніше,
— говорить Філіп Карбер.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *