На адмінмежі з окупованим Кримом запустять легальні пасажирські перевезення

Легальні пасажирські перевезення запустять на адміністративній межі з окупованим Кримом після облаштування пропускних пунктів «Чонгар» і «Каланчак». На сьогодні через межу легально не курсує жоден державний транспорт. Люди перетинають межу пішки, власними авто або ж на таксі.

«КВПП, звичайно, ми будуємо. Зараз там через певні проблеми передали це будівництво і замовником стала Укрзалізниця. Вони зараз займаються цим проектом», – розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода» міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Дізнайтеся, чи скасує Криклій поїзди в Росію

«Я думаю, що вчасно, як було поставлене ​​президентом завдання, це все побудується – КПВВ «Чонгар» і «Каланчак». Сервісна частина там також буде побудована. І будуть там відповідні станції. Ну, а вже конкурси на перевізників проводитиме місцева влада за також нашою участю», – відповів міністр на питання про організацію легальних перевезень.

Раніше Криклій повідомив, що Мінінфраструктури не планує поновлювати авіасполучення з Росією. Це може бути небезпечним для українців, адже Росія продовжує свою агресивну політику, а на Донбасі досі триває війна.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини