НАБУ затримало чоловіка при спробі підкупу прокурора ГПУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали чоловіка в момент надання 15 тис. доларів хабара прокурору Генеральної прокуратури. Чоловік, який пропонував хабара, був затриманий в момент передачі першого траншу з заявленої суми, повідомили в прес-службі НАБУ.

За інформацією НАБУ, пропозиція неправомірної вигоди надійшло високому державному посадовцю у лютому 2018 року, після чого він відразу проінформував про це Генеральну інспекцію ГПУ. Після цього було розпочато досудове розслідування, проведення якого доручили детективам НАБУ.

Слідство встановило, що гроші прокурору пропонувала людина, якій було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

За домовленістю, перша половина суми повинна бути сплачена прокурору після зміни кваліфікації злочину на більш м’яку, друга – за фактом подання клопотання до суду.

Вчора, 1 жовтня, затриманому повідомили про підозру у намірі дати хабар чиновнику.

Нагадаємо, співробітник НАБУ Антон Бондаренко-Барбуль, якого у вересні затримали з наркотичними речовинами, покинув Бюро.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини