Під «Нафтогазом» палять багаття і вимагають відставки Коболєва

Сотні громадських активістів та жителів міст, де досі відсутнє опалення, пікетують офіс НАК «Нафтогаз України».

Люди вимагають відставки голови правління компанії Андрія Коболєва.

Про це з місця події повідомляє кореспондент видання ІНФОРМАТОР. Учасники акції прийшли під «Нафтогаз» з бочками, в яких палять багаття. У такий спосіб люди, у квартирах яких через діяльність «Нафтогазу» відсутнє тепло, зігріваються. Також протестувальники принесли шини і батареї, які символізують відсутність опалення в багатьох містах України.

 

Охороняють захід більше десяти працівників поліції. На акцію прибули мешканці міст Кропивницький, Сміла, Херсон. Серед них присутні представники батьківських комітетів шкіл і дитячих садочків, а також військові та активісти громадських організацій.

 

У заході беруть участь Молодіжне крило Радикальної партії Олега Ляшка, громадські організації «Наше місто», «Об’єднання патріотів», «Сильна громада», «Майбутнє для молоді», «Українська військова організація», «СтопКорупція», «Громада молодих Українців», «Корпус Захисників Революції Гідності» та інші. Учасники акції вимагають відставки очільника «Нафтогазу» Андрія Коболєва, скасування колосальних премій для керівників компанії та включення опалення в українських містах.
Нагадаємо, раніше активісти Молодіжного крила Радикальної партії на чолі з народним депутатом Андрієм Лозовим та жителі Києва, які потерпали від відсутності гарячої води, під офісом НАК «Нафтогаз України» вимагали відправити у відставку керівника компанії Андрія Коболєва.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини