Порошенко вимагає виділити ще 1 млрд Міноборони і понад 2 млрд на освіту

У проекті державного бюджету на 2019 рік має бути закладено понад 2 млрд гривень на освітній напрямок, а також додано 1 млрд гривень до оборонного бюджету країни.

Про це повідомила представник президента України у парламенті, народний депутат від фракції БПП Ірина Луценко, передає РБК-Україна.

Зокрема, 1,5 млрд гривень глава держави вимагає передбачити на сільську освітню програму, переобладнання опорних шкіл, а також підключення усіх сільських шкіл до інтернету.

«Президент наполягає на тих видатках, під якими він зможе підписати бюджет-2019 року. Це 1,5 мільярди гривень – сільська освітня програма, школи, переобладнання опорних шкіл, а також підключення усіх без виключення сільських шкіл до інтернету. Один мільярд – фонд президента на підтримку освітніх і молодих науковців. 200 мільйонів гривень – на будівництво будинків для дітей з особливими потребами та на інклюзивну освіту», – заявила Луценко.

Вона також наголосила, що 200 млн гривень мають виділити на будівництво Дніпровського аеропорту.

«Цей аеропорт буде використовуватись як Дніпропетровською областю, так і Запорізькою областю. На цьому наполягає президент», – додала Луценко.

Нардеп зазначила, що 1 млрд гривень має бути додатково виділений Міністерству оборони України.

«Президент наполягає на тому, щоб ми у бюджеті 2019 року захистили пенсіонерів при повній індексації, захистили поштарів. Ми маємо врахувати в бюджеті на 2019 рік тариф на рознесення пошти сільських пенсіонерів», – додала вона.

Луценко наголосила, що президент також наполягає на 100% монетизації субсидій.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявляв, що не має наміру підписувати Державний бюджет на 2019 рік, якщо парламент не врахує в ньому всі його пропозиції відносно субсидій.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини