Порошенко звернувся до кандидатів у президенти Ураїни

Чинний президент Петро Порошенко просить політичні сили і кандидатів у президенти своїм прикладом засвідчити «високу якість виборчого процесу».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Висока якість виборчого процесу – візитна картка нової України. У 2014 році ми разом встановили гідний стандарт вільного і чесного волевиявлення. Закликаю всі політичні сили та кандидатів на найвищу державну посаду засвідчити це своїм прикладом», – зазначив він.

За словами Порошенка, у цьому році необхідно «підтвердити зрілість демократичної системи» та забезпечити належне спостереження за президентською кампанією з боку всіх визнаних міжнародних організацій.

«Переконаний, що міжнародне спостереження за виборчими перегонами є нашою додатковою гарантією чистоти демократичних процедур та змагальності виборчого процесу, а також стримуючим чинником проти зовнішнього втручання. Маємо спільно захистити українські вибори від гібридних викликів!», – додав глава держави.

Нагадаємо, раніше чинний глава держави Петро Порошенко заявляв, що готовий допомагати новому президенту в разі обрання більш гідного кандидата.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини