Проблеми із зором і пальцями обох рук: активіст Михайлик скаржиться на здоров’я після замаху

Одеський активіст, голова міської організації партії «Сила людей» Олег Михайлик, який вижив після замаху на нього і клінічної смерті, вважає, що його врятував Ангел-охоронець і професіоналізм лікарів.

Про це він написав у Facebook.

«Мене дійсно врятував мій Ангел-охоронець. Оживила дуже тендітна, симпатична дівчинка з бригади реанімації Єврейської лікарні. А лікарі врятували мені ліву легеню, не дозволивши видаляти кулю відразу після поранення разом з частиною травмованої і розірваної легені», – написав він.

Активіст зазначив, що сама куля його не турбує, хоча і знаходиться за 4 см від хребта, на сьогодні вона капсулювалась і нерухома. Але після клінічної смерті у нього виникли проблеми із зором і пальцями обох рук, які знаходяться у скорченому стані.

«Найбільша проблема була з пальцями обох рук, які постійно перебувають у скорченому стані контрактури. Які взагалі майже не слухаються через пошкодження нерва. І відновленням рухливості яких я активно займаюся останні два тижні. Ну а 15 таблеток на добу, не вважаючи уколів, повинні допомогти відновити моє здоров’я, що злегка похитнулося», – додав він.

Нагадаємо, Київський райсуд Одеси продовжив до 4 місяців строк досудового розслідування у справі замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини