Росія зазнала нової поразки в Європі, без України не обійшлося

У Парламентській асамблеї Ради Європи прийнято резолюцію, яка спочатку передбачала зняття санкційного тиску з Росії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Європейську правду”.

Доповідь та проект рішення готував проросійський депутат з Нідерландів Тіні Кокс. Але при підготовці документа до голосування вдалося витягти з тексту небезпечні норми.

Спочатку пропонувалося запропонувати новий складний механізм запровадження санкцій замість існуючої санкційної процедури. Але у прийнятому документі наголошується, що нову громіздку процедуру буде створено на додаток до існуючої, нинішнє право ПАРЄ самостійно накладати санкції на РФ залишається без змін.

Один з представників України в ПАРЄ Володимир Ар’єв написав про те, що відбулось, у Facebook наступне:

«Резолюція ПАРЄ проголосована. Росія не отримала зміни процедури запровадження санкцій! При цьому Росія в резолюції критикується за боягузтво (подавати делегацію) та шантаж (відмову платити внесок до Ради Європи). Її закликали не боятися і не шантажувати, а виконувати зобов‘язання. Існуючий санкційний механізм залишається. Можливо, буде запроваджений додатковий, складніший. Але то вже справа майбутніх сесій. Делегація зробила все можливе».

Нагадаємо, з російською пропагандистською Ольгою Скабєєвою стався цікавий інцидент у неї зламалася вся техніка, з якою вона працювала під час засідання ПАРЄ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини