Скандал в АП: Ляшко вимагав вести переговори із Зеленським у прямому ефірі

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштував скандал в Адміністрації президента (АП) через заборону знімати на телефон переговори президента Володимира Зеленського із главами фракцій Верховної Ради по темі позачергових парламентських виборів.

Відеотрансляцію того, що відбувалося, Ляшко вів зі своєї сторінки в Facebook.

«Президент під час виборів обіцяв відкритість, що влада змінюється, що вона відкрита. Значить, я вважаю, що ці консультації повинні проходити відкрито. І я запропоную президенту Зеленському провести їх у прямому ефірі. Проблема полягає в тому, що, очевидно, просто новий президент не встиг поміняти старі правила, тому що коли ми тільки що проходили охорону, знову намагалися зняти годинник, забрати телефон і розповідали, що нічого проносити не можна», – заявив Ляшко.

При цьому він опитав представників інших фракцій, чи не проти вони, щоб велася трансляція переговорів. Ніхто з присутніх не заперечив.Після прибуття на зустріч Володимира Зеленського всі перемістилися в інший зал. Перед цим президент заявив Ляшку, що має до нього одне питання з приводу його ставлення до дострокового припинення повноважень парламенту. І коли Зеленський отримав відповідь, що політик не проти позачергових виборів, він подякував йому за таку «консультацію» і пройшов до лідерів фракцій. Ляшко ж з телефоном до переговорного залу не пропустили.

Він деякий час посперечався з охоронцями, спробував зайти з іншого входу, але зрештою здався і віддав телефон.

Нагадаємо, 20 травня у ході інавгурації Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини