Снєгирьов: До президентських виборів в Україні РФ не наступатиме

Вже неодноразово спростовували інформацію про те, що підрозділи збройних сил РФ на кордоні з Україною і безпосередньо в ОРДЛО є контингентом для вторгнення. Адже та кількість ворога, який перебуває на лінії розмежування, не зможе забезпечити його. Ба більше, Росії, це не потрібно до президентських виборів в Україні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Я хотів би заспокоїти українців щодо можливого наступу Російської Федерації.  Адже до закінчення президентських виборів в Україні активізації військового протистояння на лінії розмежування не буде», – сказав Снєгирьов.

На його думку, зараз Росія зробила ставку на припинення вогню. Ба більше, він вважає, що РФ ввела на лінію розмежування кадрових військових, щоб унеможливити будь-які прояви активності.  А те, що зараз говорять про збільшення кількості техніки на окупованих територіях, то така інформація не зовсім відповідає дійсності.

«Гради», які зафіксували поблизу міста Хрустального, перебувають на території, яка є постійною базою дислокації, зберігання і ремонту. Тому казати про те, що вони посилюють своє угрупування в цьому місті, це як мінімум не відповідає дійсності», – наголосив він.

Також він зазначив, що неодноразово спростовували інформацію про те, що підрозділи збройних сил РФ на кордоні з Україною і безпосередньо в ОРДЛО не є контингентом для вторгнення на територію України.

«Багато разів спростовували інформацію про кількість російських військовослужбовців. Ще місяць тому заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України і командувач Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України Сергій Наєв заявляв про те, що на окупованих територіях нараховується сім-вісім тисяч російських військовослужбовців регулярних військ РФ. Наразі заявляється про одинадцять тисяч осіб, але не було передислокацій, а лише ротації. Тому у мене є питання до Наєва, бо не зрозуміло, звідки взялися додаткові три тисячі російських військовослужбовців», – прокоментував Снєгирьов.

Нагадаємо, Комітет виборців України зафіксував перші факти незаконної агітації на виборах президента України.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини