Списки Вакарчука: експерт розповів про плани музиканта на парламентські вибори

Професор політології НАУКМА Олексій Гарань вважає, що лідер гурту «Океан Ельзи» хоче привести нових людей у політику, тому очевидно, що буде певний «список Вакарчука». Про це експерт повідомив у ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що Вакарчук пропустив момент для заяви про участь у виборах президента.

«Я думаю, що Вакарчук пропустив… Якщо він хотів балотуватися, а він тримав інтригу до останнього… Він пропустив той момент, коли про це потрібно було заявити. І в результаті, його рейтинги сильно просіли», – розповів Гарань.

За його словами, наразі відбулося перетікання частини його електорату до інших кандидатів у президенти. У результаті, зазначив експерт, рейтинги у Вакарчука дуже сильно впали.

«І за цих умов йому оголошувати про участь у виборах немає сенсу. Він в програшній позиції. Тому, я думаю, він чітко сказав, що він хоче привести нових людей в політику. Тому очевидно, що це буде якийсь, умовно кажучи, — список Вакарчука на наступні вибори», – резюмував Гарань.

Нагадаємо, нардеп Мустафа Найєм вважає, що музикант Святослав Вакарчук може підтримати кандидатів у президенти України Андрія Садового або Анатолія Гриценка.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини