Суд скасував мільярдний штраф для Коболєва

Подільський райсуд Києва скасував штраф у розмірі 1,36 млрд гривень для голови НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва, накладений Державною фіскальною службою (ДФС).

Про це інформують Українські новини.

Зазначається, що з позовом проти Енергетичної митниці ДФС і накладеного штрафу звернувся сам Коболєв. Він, зокрема, просив суддів скасувати відповідну постанову і закрити справу через відсутність складу злочину.

На думку позивача, енергетичні митники «відкопали» справу про порушення митних правил через те, що «Нафтогаз» не надав їм документи про постачання газу у листопаді 2015 року, що відображали реальні кількісні відомості.

Коболєв каже, що документи не надали через «об’єктивні причини» – їх не оформив і не підписав контрагент компанії – «Газпром», бо між ними є спір щодо обсягу поставленого газу.

У відповідь суд постановив, що у діях компанії та посадовця у частині ухиляння від сплати мита відсутні протиправні дії. Відтак штраф Коболєву судді скасували.

Нагадаємо, глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв серед керівників державних підприємств отримує найвищу зарплату – понад 1 млн гривень на місяць.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини