У «Батьківщині» заявляють, що мають пропозиції до держбюджету-2019 для подолання бідності

Фракція «Батьківщина» підготувала комплекс пропозицій до проекту державного бюджету на 2019 рік, ухвалення якого, на їх переконання, дозволить не підвищувати тарифи, а також виплачувати людям гідні зарплати і пенсії.

Про це під час виступу з трибуни парламенту заявила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Якщо уряд та президент приймуть наші пропозиції до бюджету на 2019 рік, ми зможемо зупинити падіння економіки України, ту жахливу бідність, яка нині є», – запевнила вона.

За словами Тимошенко, Україна, з огляду на міжнародні рейтинги, наразі перебуває в десятці найбідніших країн світу, а запропонований Кабміном фінансовий план закріплює це становище і є бюджетом подальшої руйнації країни.

«Наша команда надала пропозиції, які ставлять на місце політику із заробітною платою та пенсією людей, ставлять на місце тарифну політику, закривають всі офшорні сфери, які впливають на бюджет», – наголосила лідерка «Батьківщини».

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявляла, що вибори президента стануть «політичним кінцем» для чинного глави держави Петра Порошенка і його партії.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини