У Держприкордонслужбі похвалилися, що перегнали Європу в інформаційних технологіях

У Державній прикордонній службі заявляють, що перевершують Європу в інформаційних технологіях.

Як розповів кореспонденту інтернет-видання UA1 заступник начальника управління зв’язку Державної прикордонної служби України полковник Олександр Король, система, що діє на українському кордоні, нічим не поступається європейській, а навіть переважає її.

«Наша система автоматизації паспортного контролю аналогічна європейській, в тому числі є моменти, в яких ми переважаємо Європу. Наприклад, наша система може автоматично визначати кількість днів, протягом яких іноземець перебуває в Україні. Законодавством обмежений термін перебування іноземців в Україні. Якщо раніше цей термін визначали вручну за допомогою калькулятора, то сьогодні інспектор з контролю отримує цю інформацію автоматично», – розповів Король.

Додамо, що сьогодні в клубі Кабінету міністрів України провели презентацію спільного проекту міжнародної технічної допомоги від Європейського Союзу Державній прикордонній службі у запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами.

Проект передбачає спільне навчання українських прикордонників з колегами з Німеччини, Литви та Польщі, а також доступ до європейських інформаційних розробок.

Як повідомлялося раніше, Державна прикордонна служба України має намір закупити у ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» спеціалізованих автобусів на 41,4 млн гривень.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини