У Німеччині прийняли важливе рішення щодо Донбасу: що зміниться

У німецькому парламенті незабаром розглянуть проект нової стратегії деескалації конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання Bild.

Документ під назвою “Мир в Україні потребує нового імпульсу” підготувала парламентська група фракції Партії вільних демократів. Його представлять у Бундестазі через два тижні.

За даними видання, в документі 12 пунктів. Уряду Німеччини пропонується скласти додатковий план дій по виконанню Мінських угод з обов’язковими термінами виконання, стимулами для виконання окремих кроків і санкціями за не виконання.

Крім іншого пропонується сприяти «новому або додатковому цивільно-поліцейському компоненту місії ООН», який «візьме на себе суверенні завдання у співпраці з місцевими органами безпеки України».

Одночасно штат цивільної місії Євросоюзу для реформування українського сектору безпеки (EUAM Ukraine) має бути істотно збільшено, щоб “сили безпеки стали стримуючим ефектом проти зовнішньої агресії”.

В Радбезі ООН уряд Німеччини має розробити мирний план, який передбачає відведення бойових частин від лінії зіткнення і розпуск “урядів” у самопроголошених “народних республіках”.

Тимчасовий контроль за територіями ОРДЛО повинен відійти тимчасовій цивільній адміністрації з мандатом ООН, яка зокрема займеться підготовкою вільних незалежних виборів.

Нагадаємо, в окупованому бойовиками Донецьку помітили величезну колону військової техніки з Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини