У звітах 15 партій виявлено порушення – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло порушення в звітах 15 політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІV квартал 2018 року.

Про це інформує прес-служба Агентства.

Йдеться, зокрема, про партії «Національно-демократичне об’єднання «Україна», «5.10», «Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю», «Нова дія», «Солідарність правих сил», «Єдиний центр», «Мерітократична партія України», «Поруч», «Селянська партія України», «Соціал-демократична партія України (об’єднана)», «Партія Наталії Королевської «Україна — вперед!», «За права людини», «Всеукраїнське об’єднання «Мир», «Аграрна партія України» та «Основа».

Порушення стосуються порядку подання звіту партії й встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політсили, за що передбачена відповідальність за ст. 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом же НАЗК затвердило 51 висновок за результатами аналізу звітів партій.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне повну перевірку декларацій ста українських топ-чиновників.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини