Українські катери і буксир в Криму захоплювали зрадники ВМС ЗСУ

Катери і буксир ВМС ЗСУ біля берегів Криму захоплювали кримські військові, які в 2014 році зрадили присязі Україні.

Про це повідомила сторінка InformNapalm в Facebook.

Розслідувачі опублікували відеоролик про команду ПСКР «Ізумруд», які стріляли по українських моряках. На відео високопоставлений офіцер ВМС РФ заявив, що на катері служать місцеві кримчани, які перейшли під російський прапор після окупації півострова.

«Просимо розповсюдити, а також написати нам, якщо ви впізнаєте когось із військових злочинців на цьому відео. На відео команда ПСКР «Ізумруд», який вчора атакував нашу корабельну групу в нейтральних водах. У складі команди є зрадники, які в 2014-му зрадили присязі і перейшли на бік ворога. Просимо всіх уважно вивчити ці обличчя і написати нам, якщо впізнаєте когось із зрадників», – йдеться в повідомленні сторінки InformNapalm.
Як повідомлялося, 25 листопада катери ФСБ РФ двічі таранили український буксир, який разом з двома бронекатерами прямував з Одеси до Маріуполя. Щоб не допустити ВМС України до Керченської протоки, росіяни заблокували українське судно танкером.

Після того як катери та буксир не змогли потрапити в Азовське море, їх повернули до Одеси. В момент повернення росіяни обстріляли кораблі та захопили їх разом з екіпажем

Президент України Петро Порошенко через такі дії Росії запропонував ввести воєнний стан на 30 днів.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини