Якби перебував сьогодні на посаді, голосував би за скасування указу про розпуск Ради, – екс-суддя КСУ

Володимир Зеленський – це людина, яка щойно поклялась на Конституції і одразу ж почала про неї забувати. Тут вже помітне успадкування певних традицій від його попередників.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив суддя Конституційного суду України (у 2006-2015 роках) Віктор Шишкін.

Він висловив переконання, що указ новообраного президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради і дострокові вибори – антиконституційний.

«Якщо б я знову був суддею Конституційного суду, я б голосував за скасування цього указу. Я ще місяць тому розписав у Facebook усю процедуру і завжди залишаюся на цій же позиції», – заявив правник.

Крім того, він наголосив, що Володимир Зеленський – це людина, яка щойно поклялась на Конституції і одразу ж забуває про неї.

«Це мені нагадує і Петра Порошенка і Віктора Януковича. Ми говорили про 100 днів. Янукович у межах саме ста днів переформатував коаліції, завдяки рішенню Конституційного суду. Тому тут вже традиції певні пішли, хоча Зеленський клявся, що «традицій» не буде», – підкреслив екс-суддя КСУ.

Він також прокоментував ситуацію у Верховній Раді, коли парламент не підтримав жоден із зареєстрованих президентом Зеленським законопроектів.

«У нас Президент у парламентсько-президентській республіці, і царя з нього не варто ліпити. Зеленський повинен це запам’ятати. Крім того, нагадаю депутатам, що парламент 2-го і 3-го скликань в умовах президентсько-парламентської республіки чинив опір Кучмі значно ефективніший», – резюмував екс-суддя КСУ.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.

Указ Президента оскаржили у Верховному суді України.

Previous Article
Next Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новини